zde se nacházíte:
Úvod > Program
10 / 4 /
2020
20:00

Paul van Dyk Guiding light album tour 2020

Místo Zoner BOBYHALL
Start 20:00
Open gate 19:00
Koupit vstupenku

Paul Van Dyk vydá nové album a dorazí s ním v dubnu do Brna
Ani ne dvanáct měsíců po vydání kolekce Music Rescues Me oznámil německý DJ a producent Paul van Dyk dokončení další autorské desky, nazvané Guiding Light.
Aby svá slova potvrdil, poslal fanouškům pilotní singl a ohlásil turné. V jeho rámci dorazí 10. dubna 2020 do Brna.


Česká koncertní zastávka se odehraje v Zoner BOBYHALL.
Do jihomoravské metropole přiveze i své starší hity, které dlouhou dobu neměl v playlistu. Vstupenky jsou exkluzivně v několika edicích Standard, VIP a Gold k zakoupení v síti TicketLIVE.
TickeLIVE (CZ): 1url.cz/@PVD2020BRNO


ARTISTS
Paul Van Dyk
Thomas Coastline official fanpage
Martin Gredner | official fanpage
Mohamed Bahi
tba--


Nové album má být dle slov samotného autora hodně rychlé a nabídne i několik nevšedních spojení s jinými kolegy z taneční branže. „Překvapující je již samotný první singl "Galaxy", který dal Paul van Dyk dohromady s izraelským duem Vini Vici,“ říká promotér Dalin Vajčner a upřesňuje, že kromě novinek zahraje van Dyk v Brně všechny svoje hity, včetně těch starších, které tak často nehraje.
Paul van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Brna přiveze aktuální trofej, vítězství v kategorii trance Dj v prestižních DJAwards - Electronic Music Awards.
Paul van Dyk strávil dětství v komunistické východní části Berlína v době, kdy ve východním Německu neexistovala téměř žádná klubová scéna. Díky západním televizním kanálům sledoval hudbu za železnou oponou, ze které ho nejvíce zaujali The Smiths a New Order
Po pádu Berlínské zdi v roce 1989 se v Německu začala rozrůstat techno kultura, ale Paul v této energické hudbě něco postrádal, a tak se snažil najít něco jiného, nového. A to se mu nakonec podařilo. Do Brna dorazí obklopen svými počítači, gramofony a klávesami, jak jsou jeho fanoušci zvyklí.