zde se nacházíte:
Úvod > Program
19 / 3 /
2021
20:00

Paul van Dyk Guiding light album tour 2021

Místo Zoner BOBYHALL
Start 20:00
Open gate 19:00
Koupit vstupenku

Nové album má být dle slov samotného autora hodně rychlé a nabídne i několik nevšedních spojení s jinými kolegy z taneční branže. „Překvapující je již samotný první singl "Galaxy", který dal Paul van Dyk dohromady s izraelským duem Vini Vici,“ říká promotér Dalin Vajčner a upřesňuje, že kromě novinek zahraje van Dyk v Brně všechny svoje hity, včetně těch starších, které tak často nehraje.

Paul van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Brna přiveze aktuální trofej, vítězství v kategorii trance Dj v prestižních DJAwards - Electronic Music Awards.

Paul van Dyk strávil dětství v komunistické východní části Berlína v době, kdy ve východním Německu neexistovala téměř žádná klubová scéna. Díky západním televizním kanálům sledoval hudbu za železnou oponou, ze které ho nejvíce zaujali The Smiths a New Order
Po pádu Berlínské zdi v roce 1989 se v Německu začala rozrůstat techno kultura, ale Paul v této energické hudbě něco postrádal, a tak se snažil najít něco jiného, nového. A to se mu nakonec podařilo. Do Brna dorazí obklopen svými počítači, gramofony a klávesami, jak jsou jeho fanoušci zvyklí. 

Výběr největších úspěchů Paula Van Dyka:  
Nejoblíbenější DJ všech dob | Nejlepší mezinárodní DJ (Best International DJ - Ministry of Sound Magazine)
Více než 3 miliony prodaných desek
Každý rok obletí cca. 16krát zeměkouli
Každoroční umístění mezi nejlepšími DJs světa a dvojnásobný světový DJ číslo 1 dle ankety DJ Magu „Top 100 DJs Poll“.
Muž roku (Mixmag)
Mexický oskar za hudbu k filmu Zurdo
Nominace na Grammy v kategorii Best Dance/Electronic Album

TickeLIVE (CZ): 1url.cz/@PVD2021BRNO 
TickeLIVE (SK): 1url.cz/@PVDSlovakia  
Hotel + Ticket (EU) 1url.cz/@HotelTicketPVD