zde se nacházíte:
Úvod > Technika

Technika

Laser

Pro Vaši akci můžeme v Zoner BOBYHALL uspořádat laserovou show pomocí výkonných laserů značky KVANT typů ATOM, ClubMax 6000 a ClubMax 12000.

LED síť

Čelní část Zoner BOBYHALL je pokryta animační sítí pro vizuální efekty. Sítě o rozměru 6x4m jsou umístěny vlevo i vpravo od jeviště a částečně jsou překryty LED obrazovkami. Největší síť o rozměru 19x3,8m pokrývá zadní stěnu půlkruhového jeviště. Celá síť je řízena pomocí videoserveru Coolux. 

LED krápníky

Pod stropem Zoner BOBYHALL nad zadní polovinou hlediště je umístěna síť efektových LED “krápníků” pro vizuální efekty. Tuto síť lze ovládat přímo z režie pomocí programu MADRIX ultimate. 

LED stěny

Pro videorezentace jsou v Zoner BOBYHALL k dispozici tři LED obrazovky o rozměru 4,032 x 2,304m. Dvě z obrazovek jsou typu TCi-6 SMD a jsou umístěny po stranách jeviště vedle zvukového systému. Třetí je typu TCi-6 SMD Rental a je umístěna u stropu nad hledištěm v polovině sálu. Všechny obrazovky mají rozteč bodů 6mm a rozlišení 672x384px. Řízení LED obrazovek zajišťují dva videoprocesory VDWALL LVP605S. 

Světla

Světelný park Zoner BOBYHALL sestává z konvenčních světel pro bílé svícení typu PAR a FHR, moderních inteligentních světel pro tvorbu barevné atmosféry a světelných efektů značek Robe a ClayPaky. Dále můžete využít stroboskopy Martin Atomic 3000 a speciální retro efektová světla s “diskotékovým” designem značky Kremesa.

Pozice světel jsou pevně dané v designové příhradové konstrukci u stropu haly v hledišti i nad jevištěm.  

Světla jsou centrálně řízena z FOH režie světelným pultem GrandMA2 Full-size.  

Můžete využít také sledovací reflektory Robert Juliat Korrigan, hazery Look Unique a zrcadlové koule.

Konkrétní pozice a charakteristika světelného parku viz Lightplot. 

Zvuk

Perfektní zvuk v Zoner BOBYHALL zajišťuje zvukový systém Meyer Sound navržený pro konkrétní podmínky prostoru. Systém nabízí variabilní řešení pro všechny typy show, konferencí, hudebních a jiných produkcí, které se v Zoner BOBYHALL konají.  

Hlavním prvkem systému je Line Array Meyer Sound MILO. Subbasová složka systému je tvořena subwoofery Meyer Sound 700-HP v různých konfiguracích, které umožňují efektivní směrování akustické energie dle potřeby. Pro dodatečné zvukové pokrytí prostoru lze využít také reproduktory Meyer Sound UPA-1P, JM-1P, MM4-XP. Řízení celého PA systému zajišťuje digitální procesor Meyer Sound Galileo 616.  

V případě požadavků na vysoký akustický výkon, případně jiných speciálních požadavků lze systém variabilně rozšířit nebo upravit. 

Základní zvuková režie FOH je tvořena digitálním mixážním pultem Yamaha CL5 spolu se stage rackem Yamaha Rio3224-D. Monitorovou režii tvoří digitální mixážní pult Yamaha QL5.  

Na podiu jsou k dispozici odposlechové reproduktory Meyer Sound UM-100P, sady mikrofonů pro standardní i speciální aplikace, bezdrátové sety, stojany, kabely a další. 

Pro další informace a konzultace Vašich požadavků a nápadů, prosím, kontaktujte naše techniky.

Technika

Tomáš Mrázek

734 375 961

mrazek@bobyhall.cz 

Technika, Provoz

Ludmila Filoušová

731 616 426

filousova@bobyhall.cz