zde se nacházíte:
Úvod > Program
11 / 12 /
2022
15:00

LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW 2022

Místo Zoner BOBYHALL
Start 15:00
Open gate 14:00
Koupit vstupenku

LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW 2022 Již potřetí v řadě navštíví Lollipopz největší česká města s velkolepou Vánoční Megashow!
Anet, Amy, Neli a Annie pro vás připravují tradiční Vánoční Megashow, se kterou Lollipopz již potřetí navštíví největší česká města. Speciální vánoční program je k vidění pouze v těchto třech termínech! Těšit se můžete na písničkami nabitou show plnou energie a radosti, ale také na krásnou vánoční atmosféru a vánoční písničky z repertoáru Lollipopz i jejich hostů. Uslyšíte písničky, které dlouhodobě trendují mezi dětmi, ale i písničky dosud neslyšené. 
Speciální hosté
Součástí programu jsou i vystoupení speciálních hostů, kterými jsou Kája a Bambuláček, Chiara a Ellie. I oni se těší, že vás na Vánoční Megashow potěší svými písničkami.

STANDARDNÍ VSTUPENKA
zahrnuje vstup na Vánoční Megashow
MEET & GREET VSTUPENKAzahrnuje vstup na Lollipopz Vánoční Megashow + vstup na uzavřené setkání s Lollipopz po koncertě + unikátní podepsaný Meet & Greet plakát A3 (dospělý doprovod bude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou)
Délka programu: 120 minut (+ Meet & Greet pro držitele M&G vstupenek)

Pořadatelem koncertu je Kawaii Production s.r.o. Své dotazy můžete zasílat na e-mail produkce@kawaiiproduction.cz
Vstupenky prodáváme výhradně přes server Ticketportal.cz. Varujeme před překupníky nabízející předražené vstupenky, u kterých neexistuje záruka pravosti.

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (dospělý i každé dítě bez rozdílu věku) musí mít platnou vstupenku!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!! 
Další info: 


vstupenky na stání s možností využít sedadla v zadní části / slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE