zde se nacházíte:
Úvod > Program
19 / 2 /
2023
19:00

LORD OF THE RINGS in Concert

Místo Zoner BOBYHALL
Start 19:00
Open gate 18:00
Koupit vstupenku

LORD OF THE RINGS in Concert

Legendární a fantastický svět hobitů a elfů ožívá díky hudebně-vizuálnímu představení v podání orchestruLordsofTheSound.

Dvouhodinový velkolepý koncert za účasti symfonického orchestru, sboru a sólistů!
14.2. PLZEŇ, Congress Center ParkhotelPlzeň
15.2. PRAHA, DivadloHybernia
16.2. HRADEC KRÁLOVÉ, Kongresové centrum Aldis
17.2. ZLÍN
, Kongresové centrum Zlín
18.2. OSTRAVA, MultifunkčníaulaGong
19.2. BRNO, ZonerBobyHall
Od veselých melodií hobitů až po hrozivé zvuky Mordoru, přes nádherné lyrické písně elfů - Oscarem oceněná hudba Howarda Shorea napsaná pro slavnou filmovou trilogii "Pán prstenů" zazní s novou naléhavostí a znovu vytvoří nezapomenutelnou atmosféru Středozemí.

John Ronald Reuel Tolkien se proslavil po celém světě svým románovým cyklem „Pán prstenů“.

Celý svůj život věnoval „kronice“ své fiktivní říše Středozemí.

Svým nepřekonatelným dílem inspiroval skladatele Howarda Shorea k vytvoření hudebního mistrovského díla, které si vysloužilo nejvyšší hodnocení hudebních kritiků a má miliony obdivovatelů po celém světě.

Orchestr LordsoftheSound je dlouholetým ctitelem epických hudebních témat a neustále přináší radost evropskému publiku jasnými a nezapomenutelnými koncerty, včetně hudby slavných filmových skladatelů, jako jsou Hans Zimmer, RaminJavadi,Klaus Badelt, James Howard a jiní.

"Nastal okamžik, kdy vám s potěšením představujeme hudební příběh "Lord oftheRings in Concert". Těšíme se na vás na živém koncertu nejslavnější ságy světa!"